Sprzedam spółkę z oo z siedzibą w Warszawie

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest niezwykle problematyczna. Nic dziwnego zatem, że większość przedsiębiorców szuka sposobu, który pozwoli im rozpocząć prowadzenie działalności szybko i bez zbędnych formalności. Jeśli zasilają Państwo grono tej grupy to oferta sprzedam spółkę z oo z siedzibą w Warszawie skierowana jest właśnie do Was.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowanych w stolicy Polski. Są to podmioty, które przeszły już pełną rejestrację, a więc dysponują numerami NIP, KRS i REGON, dzięki czemu są przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Ponadto wyposażone są także w kapitał zakładowy oraz umowę, której podpisanie w obecności notariusza będzie stanowiło obowiązek przyszłego właściciela.

Rejestracja spółki w stolicy znacznie podnosi jej wiarygodność. Tym samym, będzie ona miała o wiele większe szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów. Jeżeli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe