Sprzedam spółkę z o.o. Kraków

Sprzedam spółkę z o.o. Kraków – czy warto kupić spółkę?

Gdy widzimy w Internecie ofertę typu „sprzedam spółkę z oo Kraków” to zwykle jest to oferta nowej, gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która ma czystą historię, ponieważ nigdy nie prowadziła żadnej działalności gospodarczej. Przyszli właściciele firm często obawiają się formalności związanych z przeprowadzaniem procedury rejestracji spółki, wzrasta więc popyt na gotowe spółki, a co za tym idzie liczba ofert dotyczących ich sprzedaży.

Zakup spółki od osoby fizycznej wiąże się z pewnym ryzykiem, znacznie lepiej jest kupić podmiot gospodarczy od firmy, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom rozpoczynać prowadzenie działalności. Podejmując współpracę z wyspecjalizowaną firmą zyskujemy wsparcie osób, które w naszym imieniu dopełnią wszelkich formalności oraz gwarancję pełnego bezpieczeństwa w czasie przeprowadzania procedury zakupu spółki. W naszym imieniu zostanie przeprowadzona również aktualizacji danych w KRS, dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej w ciągu 1-2 dni.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie prowadzenia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakup spółki pozwala pominąć wszelkie formalności związane z procedurą rejestracji.

Zainteresowanych zakupem spółki z o.o., z czystą historią, bez zadłużeń, bez ukrytych zobowiązań, z kompletną dokumentacją zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zakup czy rejestracja spółki w Krakowie?

Nasza Kancelaria oferuje również pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w Krakowie. Swoje usługi kierujemy do osób, które chcą szybko i bezpiecznie rozpocząć prowadzenie własnej działalności.
W imieniu klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych – bezpieczne wsparcie, pomoc i doradzwo. Sprawna procedura rejestracji firmy w Krakowie.

Naszą ofertę spółek na sprzedaż znajdą Państwo tutaj.

Pomoc w rejestracji spółki z o.o. Kraków

Oferujemy również pomoc w zakresie rejestracji spółki z o.o. – sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procedury rejestracji spółki – cała Polska.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe