Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot gospodarczy, który charakteryzuje ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Dzięki temu wspólnicy nie muszą obawiać się o prywatny majątek, gdyż wszelkie należności regulowane będą z mienia spółki.
Rejestracja spółki z o.o. niestety jest procesem długim i skomplikowanym stąd też wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, czyli takiej która została wpisana do należytych instytucji. Gotowa spółka dysponuje bowiem numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz kompletną dokumentacją. Jednym z obowiązkowych akt, które musi posiadać spółka jest jej umowa, która musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego.
Kupując gotową spółkę jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa. Oferuję zupełnie nowe, czyste podmioty gospodarcze w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe