Sprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami

W polskim prawie istnieje kilka form przedsiębiorstw, do prowadzenia których potrzebne są specjalne licencje lub koncesje. Przykładem takich działalności gospodarczych są te, które wymagają koncesji na obrót paliwami ciekłymi, transport lub spedycję. W Internecie można znaleźć wiele ogłoszeń typu „sprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami”. Osoby, które są zainteresowane takim typem firmy, bardzo chętnie dokonują jej zakupu. Oszczędzają czas, który przeznaczyliby na składanie całej dokumentacji w Urzędzie Regulacji Energetyki, gdyż cała biurokracja jest bardzo czasochłonna.

Czym jest koncesja? Jest to dokument, który upoważnia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej. Wymagane są w sytuacji, gdy prowadzony zakres działalności ma duży wpływ na bezpieczeństwo obywateli.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ogłoszeniem „sprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami”, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę naszej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe