Sprzedam spółkę z 3 miesięcznym stażem

To zaskakujące jak wiele odwiedzin mają ogłoszenia zatytułowane „Sprzedam spółkę z 3 miesięcznym stażem”, Podmioty kilku miesięczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Spowodowane jest to ogromem korzyści z jakimi się wiążą.

Już sam fakt dokonania zakupu zamiast rejestracji jest dobrym pomysłem. Zwalnia on z konieczności sporządzania umowy, składania wniosków i zgłaszania spółki do urzędów. Jeśli przedsiębiorcy zależy na czasie i na ograniczeniu formalności zakup spółki to idealne rozwiązanie. Staż spółki zapewni nam wiele innych korzyści – takich jak zwiększenie szans na przyznanie nam dotacji lub dofinansowania w postaci kredytu oraz nawiązanie współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Kilkumiesięczny staż podniesie cenę spółki tylko nieznacznie ale korzyści pozostaną takie same jak w przypadku zakupu drogiej, kilkuletniej spółki.

Nie trzeba przepłacać aby czerpać korzyści wystarczy wykazać się sprytem i podobnie jak wielu przedsiębiorców, skorzystać z rozwiązań jakie są obecnie dostępne.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar