Sprzedam spółkę łódzkie

Zakup czystej spółki to dobra inwestycja dla każdego przyszłego przedsiębiorcy, który w szybkim czasie chce założyć własną działalność gospodarczą, bez zbędnego stresu i samodzielnego wypełniania dokumentów. Gotowe podmioty gospodarcze mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a także opcjonalnie VAT lub VAT-UE. Dodatkowo dysponują kapitałem zakładowym w wysokości minimum 5 000 PLN. Zakup jednostki gospodarczej sprawi, że przedsiębiorca nie będzie musiał martwić się procesem rejestracji, ponieważ wszystkie formalności załatwią za niego profesjonaliści.

Jeżeli spotkają się Państwo z hasłem “Sprzedam spółkę łódzkie” to powinniście wiedzieć, że warto skorzystać z tej oferty, ponieważ wiąże się ona z wieloma korzyściami. Jedną z zalet, która na pewno przyciągnie wielu nowych Klientów jest prestiż, który gotowa spółka posiada. Dodatkowo niektóre jednostki gospodarcze posiadają staż. Więc jeśli zdecydują się Państwo na zakup spółki stażowej, to nie będą mieli problemu z uzyskaniem dotacji unijnej, czy z zaciągnięciem kredytu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy dotyczącej sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które zostały założone w województwie łódzkim.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar