Sprzedam nową spółkę z adresem

Jeżeli zdarzyło Ci się przeglądać serwisy, na których zamieszone są oferty dotyczące obrotu przedsiębiorstwami, jestem przekonana, że natrafiłeś już niejednokrotnie na ogłoszenie zatytułowane „sprzedam nową spółkę z adresem”.

Są to podmioty, które zostały zarejestrowane i nie podjęto w związku z nimi żadnych działań, nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Mają one natomiast podpisaną umowę dotyczącą współpracy z wirtualnym biurem. Po dokonaniu ich zakupu przedsiębiorca nie musi tracić czasu na poszukiwanie biura, może dostosować sobie pakiet usług do sowich indywidualnych potrzeb oraz profilu działalności, który zamierza poprowadzić. Jeżeli jednak zechce zerwać umowę, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jest to opcja, która ma przedsiębiorcy zapewnić ułatwienia, a nie przysparzać kłopotów czy utrudnień.

„Sprzedam nową spółkę z adresem”- ogłoszenie dotyczące podmiotu idealnego dla wszystkich tych, którzy szybko chcą podjąć działania na rynku i nie tracić czasu na formalności.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe