Sprzedam firmę Kraków

Chcesz założyć firmę w Krakowie? Bardzo dobry pomysł. Mieszka tam przecież wiele osób, przyjeżdża sporo turystów i prosperuje dużo przedsiębiorstw. Tak więc łatwo będzie Ci pozyskać klientów. W dodatku możesz rozpocząć prowadzenie biznesu już w ciągu dwóch dni- dzięki ofercie „sprzedam firmę Kraków”.

U nas masz możliwość zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – nie bez powodu najbardziej popularną formą działalności gospodarczej. Posiada ona bowiem wiele zalet. Głównie, jak sama nazwa wskazuje, wykluczenie majątku wspólnika z odpowiedzialności za zobowiązania. Inne korzyści to posiadanie osobowości prawnej, łatwy sposób zdobycia kapitału – poprzez włączenie nowego udziałowca, możliwość założenia przez jedną osobę. Nie należy też zapominać, że spółka zwiększa wiarygodność, dzięki czemu banki chętniej udzielają kredytu.

Sprzedam firmę Kraków to opcja, która powstała z myślą o wszystkich osobach decydujących się na podjęcie działalności gospodarczej, aby ułatwić im start. Bowiem założenie spółki wiąże się z niejedną formalnością, nie wspominając już o urzędach, które musimy odwiedzić. Czas oczekiwania na rejestrację spółki wynosi około miesiąca, a Ty korzystając z naszej usługi cieszysz się własną firmą już po dwóch dniach od zakupu. Zachęcamy do skorzystania!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe