Spółki z o.o. z półrocznym stażem na sprzedaż

Osoby chcące prowadzić własną działalność, stoją przez wieloma ciężkimi decyzjami typu: jaką formę firmy wybrać oraz założyć czy też kupić gotową już jednostkę.

Spółki z o.o. z półrocznym stażem na sprzedaż są idealnymi podmiotami dla nowych przedsiębiorców otwierających własne firmy. Takie rozwiązanie, jak zakup gotowej już spółki z ograniczoną odpowiedzialnością daje jej nowemu właścicielowi duży komfort i wygodę oraz pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Taka forma dzięki swym unormowaniom prawnym zabezpiecza prywatne majątki wspólników spółki dzięki swej ograniczonej odpowiedzialności. Wspólnicy spółki z o.o. za zobowiązania spółki odpowiadają tylko do wysokości wniesionych przez nich wkładów, zabezpiecza to ich prywatne majątki w przypadku, gdy spółka stałaby się niewypłacalna.

Spółka z o.o. która posiada 6 – miesięczny staż jest wiarygodnym w oczach Klientów i kontrahentów podmiotem. Takiej też spółce łatwiej jest pozyskać dotację unijną oraz starać się o otrzymanie kredytu bankowego.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar