Spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 Kraków

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to niezwykle rozsądne posunięcie podczas zakładania firmy. Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z szeregiem obowiązków formalnych, które sprawiają, że samodzielnie wpisanie spółki do wymaganych rejestrów zajmuje od kilku tygodni do paru miesięcy. Tymczasem kupno spółki wszelkie obowiązki formalne ogranicza do złożenia jednego podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego w obecności notariusza, a w przypadku obcokrajowca także tłumacza przysięgłego.

Nasza firma oferuje spółki z o.o. na sprzedaż z 2019 Kraków. Zapewniamy zupełnie nowe podmioty gospodarcze zarejestrowane w Krakowie. Dzięki prestiżowo ulokowanej siedzibie spółki te cieszą się dużo większą wiarygodnością w związku z czym mają spore szanse na szybkie zdobycie klientów i kontrahentów.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego nasi konsultanci omówią szczegóły oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar