Spółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż

Samodzielne zarejestrowanie spółki jest czasochłonne, wymaga uzupełnienia i złożenia wielu formularzy dokumentów. Jeśli interesuje Państwa rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności możliwie jak najszybciej, omijając przytłaczający aspekt formalny związany z podjęciem tego procesu – mamy propozycję idealną dla Państwa.

Przedmiotem naszej oferty są spółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż. Nabycie podmiotu gospodarczego gotowego do funkcjonowania na rynku to dobre rozwiązanie dla każdego, między innymi ze względu na niskie koszty podjęcia działalności, a także realizację wszelkich formalności w krótkim czasie.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak nabyć spółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż, i czy nie jest to skomplikowany proces, odpowiadamy – nie, nie jest.
Gdy zdecydują się Państwo na zakup w naszej Kancelarii, pomożemy w zrealizowaniu transakcji. W pierwszym kroku dopełnimy czynności polegające na przekazaniu udziałów spółki. Notariusz jest obecny przy transakcji, bowiem muszą Państwo posiadać jego potwierdzenie, aby stać się właścicielami spółki ze stażem. Następnie aktualizujemy dane spółki w KRS.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe