Spółki w Warszawie

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce zazwyczaj odbywa się w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych, akcyjnych oraz z ograniczoną odpowiedzialnością. Samodzielna rejestracja tych podmiotów niestety jest bardzo problematyczna, dlatego pragnąc szybko rozpocząć swoją aktywność biznesową, warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki.

Gotowa spółka to jednostka zarejestrowana we wszystkich niezbędnych instytucjach, co potwierdzają numery NIP, REGON, KRS oraz VAT, którymi dysponuje. Ponadto podmiot ten dysponuje kompletem dokumentów oraz umową spółki. Spółki w Warszawie charakteryzują się przede wszystkim dużym prestiżem. Ponadto ogromny rynek sprawia, że nietrudno o znalezienie grona potencjalnych nabywców, partnerów biznesowych, a także kadry specjalistów niemal z każdej dziedziny.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek, zarejestrowanych w centrum stolicy Polski. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar