Spółka z o.o. z otwartym kontem bankowym

Zapewne niewielu z Państwa spotkało się w swoim życiu z rozwiązaniem, którym jest spółka z o.o. z otwartym kontem bankowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozwiązanie to jest stosunkowo nowe, aczkolwiek zaczyna z niego korzystać coraz szersze grono przedsiębiorców.

W skrócie można napisać, że jest to to samo co gotowa spółka, z tym, że posiada już dla niej założone indywidualne konto bankowe, które z pewnością okaże się przydatne dla osób planujących się ubiegać o dofinansowanie z Unii Europejskiej, bądź kredyt w banku. Spółka z o.o. z otwartym kontem bankowym pozwala przede wszystkim znacznie zaoszczędzić czas i przyspieszyć rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W związku z rosnącym zainteresowaniem spółkami z założonym kontem bankowym, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym konsultantem, który postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości. Dodatkowo zostanie Państwu przedstawiona nasza oferta, która z tego, co wiemy – jest ofertą najkorzystniejszą na rynku.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar