Spółka z o.o. z kontem bankowym

Osoby decydujące się na założenie firmy w większości przypadków postanawiają utworzyć w tym celu spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten jest dla nich bardzo atrakcyjny z kilku powodów. Po pierwsze, do jego założenia uprawnieni są wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Duża swoboda występuje także jeżeli chodzi o cel poprowadzenia pod nim działalności. Ponadto spółka z o.o. wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, a w razie jakichkolwiek długów, prywatny majątek wspólników pozostanie bezpieczny.

Spółka z o.o. wiąże się jednak z problematycznym procesem rejestracyjnym. Aby go pominąć większość przedsiębiorców postanawia kupić gotowy podmiot gospodarczy, czyli jednostkę wpisaną do należytych instytucji i w pełni przygotowaną do prowadzenia pod sobą firmy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Spółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż to oferta naszej firmy. Wyposażając nasze spółki w konto w banku nie tylko ograniczymy Państwa obowiązki formalne, ale także zapewnimy łatwość w zarządzaniu firmowymi finansami.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar