Spółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż

Osoby decydujące się na otworzenie dużego przedsiębiorstwa zazwyczaj postanawiają założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten jest idealnym narzędziem do prowadzenia pod sobą działalności gospodarczej, zwłaszcza z dużym obrotem.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo komfortowe dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ do jej założenia uprawnieni są nawet jeżeli posiadają status cudzoziemca. Dla utworzenia spółki z o.o. należy wnieść wkłady w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych. Tak niski kapitał zakładowy jest ogromnym udogodnieniem dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ rozpoczynając swoją przygodę z biznesem niejednokrotnie nie dysponują zbyt dużymi środkami pieniężnymi. Prowadząc spółkę z o.o. bardzo ważne jest, aby oddzielić prywatne środki od finansów firmy. Z tego względu niezwykle ważne jest założenie indywidualnego rachunku bankowego dla nowo powstałej firmy.

Aby pominąć niedogodności związane z rejestracją spółki z o.o., a kolejno założeniem dla niej rachunku bankowego, warto zdecydować się na zakup gotowej spółki. Spółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż dostępna jest w ofercie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe