Spółka z o.o. i spółka komandytowa

Spółka z o.o. i spółka komandytowa, to spółki, które posiadają zarówno zalety jak i wady. Zarówno jeden jak i drugi rodzaj spółki warto zakładać, ale jeśli je połączymy, to stanie się to dla nas jeszcze bardziej korzystne.

Spółka z o.o. i spółka komandytowa mogą razem tworzyć spółkę z o.o. komandytową. Jest to spółka komandytowa, w której jednym ze wspólników jest spółka z o.o.. W ten sposób możemy połączyć zalety jednej i drugiej spółki. Ze spółki z o.o. czerpiemy ograniczoną odpowiedzialność wspólników. Dzięki temu majątki wspólników są zabezpieczone, a oni nie muszą się martwić, że stracą to, na co pracowali całe życie. Natomiast ze spółki komandytowej możemy zyskać przede wszystkim brak podwójnego opodatkowania. Z tego powodu koszty prowadzenia firmy znacznie się zmniejszają.

Założenie spółki z o.o. komandytowej wymaga rejestracji spółki z o.o. i spółki komandytowej. Spada na nas dwa razy więcej formalności, niż przy zakładaniu jednej spółki. Często dla przedsiębiorcy jest to za dużo. Dlatego jedną z ofert naszej firmy jest rejestracja spółki z o.o. komandytowej. Cały proces rejestracji trwa bardzo krótko. Sporządzamy wszystkie niezbędne dokumenty i składamy je w odpowiednich urzędach. Dzięki nam wszystko, co związane z rejestracją spółek staje się naprawdę proste. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz poznać jej szczegóły i szybko zarejestrować spółkę, to skontaktuj się z nami. Pomożemy we wszystkim i ułatwimy ci pracę, dzięki czemu będziesz mógł szybko i bezproblemowo rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe