Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Podczas obsługiwania Klientów niejednokrotnie spotkaliśmy się z pytaniami typu “dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie stanowi dobre narzędzie do poprowadzenia własnej firmy?”.

Spółka z o.o. to idealna forma prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, pragnącego poprowadzić duże przedsięwzięcie. Po pierwsze znacznie ogranicza ryzyko. Jak sama jej nazwa wskazuje odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest bardzo ograniczona. Oznacza to, że za wszelkie zadłużenia z tytułu działalności spółki, odpowiada ona wyłącznie własnym majątkiem. Mienie wspólników nie jest w żadnym stopniu zagrożone.

Jednostka ta wymaga także niewielkiego kapitału zakładowego, co jest istotne zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, który dopiero zacznie generować zyski.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie to dodatkowo szansa na zdobycie szerokiego grona odbiorców, profesjonalnej kadry pracowniczej, a także owocnych współpracy biznesowych.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe