Spółka z 2015 na sprzedaż

Nasza firma od lat zajmuje się udzielaniem pomocy i wsparcia tym, którzy chcą podjąć się prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Naszym klientom oferujemy szereg usług mających na celu zapewnienie im szybkiego startu i płynnego rozpoczęcia działań.

Spółka z 2015 na sprzedaż to produkt znajdujący się w naszej ofercie od niedawna. Jest to podmiot zarejestrowany przez naszych pracowników, który Ty możesz nabyć jeszcze dziś.

Co zyskasz?

Zyskasz podmiot o czystej historii gospodarczej, który został zarejestrowany metodą tradycyjną, i który nigdy nie prowadził aktywnej działalności. Posiada on kompletną dokumentacje zdobytą w czasie jego zakładania i notarialne potwierdzenie braku zadłużenia i zobowiązań wobec osób trzecich. Zyskasz także czas ponieważ ominie Cie czasochłonny proces rejestracji a działania będziesz mógł podjąć już na kilka dni od momentu zakupu.

Co musisz zrobić?

Aby spółka z 2015 na sprzedaż w naszej ofercie stała się Twoją własnością musisz tylko się z nami skontaktować. Gwarantujemy szybka odpowiedz i minimum formalności.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe