Spółka 2015

Założenie działalności gospodarczej to marzenie wielu podmiotów gospodarczych, konieczność wykonania wszystkich niezbędnych formalności oraz poruszanie się w obrębie ciągle zmieniających się regulacji prawnych może przerazić niejednego.

Nasza Kancelaria od lat zajmuje się sprzedażą oraz rejestracją spółek, oferujemy także naszym Klientom szeroki zakres usług doradczych. Jedną z naszych ofert jest spółka 2015, która ma celu zachęcenie jednostek gospodarczych do aktywności gospodarczej. Proponujemy sprzedaż gotowej spółki, która została założona w 2015 roku, nie posiada żadnych zadłużeń, ma idealną historię gospodarczą. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które umożliwia bardzo szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spółka 2015 to szansa na zaistnienie na rynku i spełnienie marzeń.

Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo złożony proces, który wymaga podejmowania wielu skomplikowanych decyzji. Czemu więc już na samym początku nie ułatwić sobie wszystkich formalności i nie skorzystać z zakupu gotowej spółki?

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe