S24 umowa spółki

Zakładanie spółki z o.o. przez Internet możliwe jest już od prawie 2 lat, początkowo pomysł budził wiele kontrowersji, a przedsiębiorcy byli do niego sceptycznie nastawieni. Sytuacja ta jednak ulega zmianie, okazuje się, że jest to w pełni bezpieczny sposób, znaczenie ułatwiający całą procedurę, toteż coraz więcej osób decyduje się z niego skorzystać.

Wcześniej uciążliwa i długa rejestracja powoli ustępuje miejsca metodzie o wiele od siebie prostszej i praktyczniejszej. Proces zakładania firmy online sprowadza się do wypełnienia formularzy w serwisie Ministerstwa Sprawiedliwości i opłacenia kapitału zakładowego. W systemie s24 umowa spółki tworzona jest za pomocą wykorzystania wzorca, wystarczy wprowadzić kilka danych aby otrzymać gotowy dokument, bez konieczności korzystania z usług notariusza, co wiąże się z ograniczaniem kosztów. Zawarta w systemie s24 umowa spółki wymaga jeszcze tylko elektronicznego podpisu i przysłana zostanie do sądu rejestrowego. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie spółka zostanie zarejestrowana w KRS.

Zakładanie firmy może trwać 24 godziny, ale tylko jeżeli zdecydujemy się na dokonanie tego drogą elektroniczną. Wystarczy tylko chwila i dostęp do Internetu aby zyskać możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe