S-24

Rejestracja spółek w Polsce może odbywać się w sposób tradycyjny lub uproszczony – przez internet. Niestety nie każda forma działalności gospodarczej może zostać założona online. Działalnością, która może być zarejestrowana przez internet jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej s-24, która została udostępniona 1 stycznia 2012 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka zostaje założona w ciągu maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego przez przedsiębiorcę sądu rejonowego. Założenie spółki w systemie s-24 odbywa się bez udziału notariusza. Przedsiębiorca wprowadza dane dotyczące zakładanej spółki do odpowiednich formularzy. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych.

Interesuje Państwa rejestracja spółki w systemie s-24? Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z o.o.- serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe