Rynek sprzedaży spółek

Wiele osób, nawet tych, które bezpośrednio związane są ze światem biznesu, nie zdaje sobie sprawy jak obszerny w naszym kraju jest rynek sprzedaży spółek, ilu przedsiębiorców chce znaleźć nabywcę dla swojej firmy lub szuka podmiotów, które mogliby nabyć.
Istnieje wiele sposobów pozwalających się o tym przekonać. Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek portal ogłoszeniowy do kategorii „firmy na sprzedaż”-ilość ofert z pewnością Państwa zaskoczy. Jedne ogłoszenia dotyczą podmiotów o czystej historii gospodarczej, inne zadłużonych i mających zobowiązania wobec osób trzecich. Wybór jest naprawdę ogromny, znaleźć możemy podmioty kilkuletnie i te dopiero zarejestrowane. Kolejnym dowodem potwierdzających moje słowa jest liczba nowo powstałych biur księgowych i kancelarii, których głównym punktem ofert jest pośrednictwo w sprzedaży i zakupie firm.

Rynek sprzedaży spółek otwarty jest dla każdego, każdy może nabyć firmę, a jeśli tylko dojdzie do wniosku, że nie była to dobra decyzja może ją sprzedać. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi pośrednictwa, nasza firma chętnie wykona ją dla Państwa.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe