Rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie

Wiele osób, które chcą spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej firmy zastanawia się czy rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie jest bezpiecznym sposobem. Ostatnio coraz głośniej mówi się o tej metodzie założenia firmy. Dlaczego?

Zdalna rejestracja możliwa jest od 2012 roku. Dotyczy tylko niektórych form spółek, więc nie wszyscy mogą skorzystać z rejestracji online. Ten sposób założenia firmy wiąże się ze znaczną oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy. Większość dokumentów generowana jest automatycznie oraz od razu wysyłana po akceptacji do właściwych urzędów oraz instytucji. Przyszły przedsiębiorca nie musi więc obawiać się długotrwałych kolejek, które wydłużają czas założenia firmy.

Coraz więcej osób decyduje się na rejestrację spółki za pośrednictwem Internetu. My oferujemy swoją pomoc w przeprowadzeniu procesu rejestracji. Dopełnimy wszystkich formalności oraz zadbamy o to, aby mogli Państwo bezpiecznie rozpocząć prowadzić własne przedsiębiorstwo. Zapraszamy od współpracy ze specjalistami naszej Kancelarii.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe