Rejestrację spółki z oo w KRS 2018

Aby móc założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, konieczna jest jej wcześniejsza rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nie da się jednak ukryć tego, iż czynność ta niesie ze sobą szereg licznych wniosków i formularzy, które należy uzupełnić i skompletować. Niestety bardzo często lista tych dokumentów przeraża i zniechęca potencjalnych przedsiębiorców do kontynuacji założenia firmy w formie spółki z o.o.. Jednak prawda jest taka, iż nie ma się co zniechęcać na samym początku, ponieważ spółki z o.o. są bardzo korzystnymi formami na prowadzenie spółki, a jej rejestrację można uprościć.

Wśród korzyści, jakie wiążą się z założeniem spółki z o.o. możemy wymienić to, iż jej wspólnicy nie muszą obawiać się o swój prywatny majątek w sytuacji ewentualnego zadłużenia firmy, ponieważ spółka za swoje zadłużenia odpowiada tylko i wyłącznie własnym majątkiem.

Rejestrację spółki z oo w KRS 2018 można przekazać specjalistom, którzy oferują profesjonalne usługi rejestracyjne. Zlecając nam to zadanie do wykonania, przejmujemy wszelkie kwestie formalne, ograniczając obowiązki nowego przedsiębiorcy do całkowitego minimum. Dodatkowym atutem jest niewielki kapitał zakładowy wynoszący 5 000 zł. Możliwość założenia spółki z o.o. przysługuje wszystkim (z wyłączeniem jednoosobowej spółki z o.o.). Z kolei cel prowadzenia spółki może być dowolny, aczkolwiek musi być zgodny z prawem.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe