Rejestracja spółki z o.o. Warszawa

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem długim i problematycznym. Formalności z nią związane sprawiają, że trwać ona może nawet kilka tygodni. Fakt ten bardzo zniechęca potencjalnych przedsiębiorców. Na szczęście niedogodności te można w pełni pominąć, a szansę na to daje zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON oraz opcjonalnie numerem VAT, odpowiednio sporządzoną umową oraz kapitałem zakładowym.
Nasza firma oferuje spółki z o.o. na sprzedaż z siedzibą w stolicy. Rejestracja spółki z o.o. Warszawa pozwala znacznie podnieść wiarygodność danego podmiotu. Dzięki temu ma większe szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów, co jest kluczowe podczas stawiania pierwszych kroków na rynku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Oferujemy wyłącznie nowe, czyste spółki, których zakup jest w pełni bezpieczny.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe