Rejestracja spółki z o.o. w urzędzie skarbowym

Rejestracja spółki z oo w Urzędzie Skarbowym jest krokiem niezbędnym do zakończenia procedury rejestracji tego podmiotu gospodarczego i musi nastąpić nie później niż na 7 dni od momentu rozpoczęcia prowadzenia działalności.

Nie warto zwlekać z rejestracją spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Urzędzie Skarbowym. Urząd otrzymuje dokumenty zwierające nasz numer REGON i zostaje on uprzedzony o tym, że nasza
firma została zarejestrowana, dlatego niewywiązanie się z tego obowiązku zostaje szybko zweryfikowane.

Rejestracja spółki z oo w Urzędzie Skarbowym zapewnia uzyskanie pełnej zdolności do prowadzenia działalności. Pierwszym jej etapem jest otwarcie rachunku bankowego i zgłoszenie go do US, którego dokonujemy po otrzymaniu zaświadczenia o numerze REGON. Drugi etap to złożenie wniosku o rejestrację spółki jako podatnika VAT, które musi odbyć się na co najmniej 7 dni przed pierwszą transakcją VAT. Ostatni etap rejestracji spółki z o.o. w US to wybór formy opodatkowania.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi rejestracji spółki z o.o. dzięki której w Państwa imieniu dopełnimy wszelkich formalności związanych z procedurą zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub wyjaśnimy jak przeprowadzić ją samodzielnie. Czekamy na Państwa pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe