Rejestracja spółki z o.o. obcokrajowiec

„Rejestracja spółki z o.o. obcokrajowiec” to świetna usługa dla cudzoziemców proponowana przez naszą Kancelarię. Osoby zagraniczne mogą mieć problemy z przepisami polskimi dotyczącymi zakładania firmy. Dlatego chętnie w tym pomagamy.
Jakie zasady obowiązują w kwestii „rejestracja spółki z o.o. obcokrajowiec”? Może zacznijmy od tego, kto według ustawy jest obcokrajowcem?

– osoba fizyczna mieszkająca za granicą
– osoba fizyczna nie posiadająca obywatelstwa polskiego
– jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną

Następną kwestią jest umowa spółki. Należy w niej dokonać zmiany (zmiana właściciela). Odbywa się to przy obecności polskiego notariusza. Powinno się też zwrócić uwagę na dokumenty sporządzone poza granicami Polski. Niezbędne jest bowiem w nich poświadczenie autentyczności podpisu, czyli tzw. klauzuli apostille, aby posiadały moc prawną.

Wszystkie osoby niebędące polskimi obywatelami, które mają problem z założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Chętnie pomożemy w zrozumieniu wszelkich przepisów i dopełnimy wszystkich formalności związanych z procesem rejestracji. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar