Rejestracja spółki w Krakowie

Rejestracja spółki w Krakowie – jak poprawnie założyć spółkę, aby ograniczyć ryzyko zwrotu wniosku? Czy można ograniczyć czas rejestracji spółki do minimum?

Rejestracja spółki w Krakowie to skomplikowana procedura wymagająca wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów prawnych.

Rejestracja spółki w Krakowie – na co zwrócić uwagę?

1. Wybór odpowiedniej formy prawnej

W pierwszej kolejności przedsiębiorca powinien zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej formy prawnej. Obecnie najczęściej wybieraną formą prawną jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której zasady ograniczają ryzyko utraty osobistego majątku wspólników i członków zarządu. Warto jednak zaznaczyć, że forma prawna powinna być dostosowana do planowanej działalności.

2. Wybór sposobu rejestracji spółki

Obecnie rejestracja spółki przeprowadzana jest w sposób elektroniczny. Nie ma możliwości składania papierowych wniosków do KRS.
Przedsiębiorcy mają do wyboru 2 formy zawiązania umowy spółki:
– za pomocą gotowego wzorca umowy spółki
– opracowując umowę spółki w kancelarii notarialnej oraz wpisanie do systemu numeru aktu notarialnego

Pragniemy zaznaczyć, że niezależnie od wybranego sposobu rejestracji spółki nasza Kancelaria DGP oferuje pomoc w zakresie założenia spółki.

3. Przygotowanie i złożenie dokumentacji spółki w KRS

Skompletowanie dokumentów, poprawne wypełnienie wniosków i przesłanie ich w odpowiednim systemie to kolejny etap rejestracji spółki w Krakowie. Warto podkreślić, że wszelkie błędy w dokumentacji wpływają na ryzyko odrzucenia wniosku o rejestrację spółki. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z pomocy doświadczonej kadry ekspertów.

Rejestracja spółki Kraków – oferta rejestracji spółki w Krakowie

Nasza Kancelaria DGP oferuje pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w Krakowie. W imieniu klientów zajmujemy się całą procedurą rejestracji firmy. Od A do Z przeprowadzamy proces rejestracji uzyskując wpis do KRS w krótkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe