Rejestracja spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemca

Rejestracja spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemca może stanowić nie lada wyzwanie. Wiąże się ona bowiem z doskonałą znajomością języka polskiego, który na terenie Polski jest językiem urzędowym, a więc to w nim zostanie sporządzona większość dokumentów. Dodatkowo osoba pragnąca zarejestrować dany podmiot musi odwiedzić szereg urzędów w celu złożenia w nich wielu wniosków i formularzy. Tym samym trwać może nawet kilka tygodni.
Niedogodności te można jednak niemal w pełni zredukować poprzez zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Oznacza to że dysponuje kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formia aktu notarialnego pod nadzorem notariusza, a w przypadku obcokrajowca również tłumacza przysięgłego.

W sprzedaży gotowych spółek z o.o. trudni się nasza firma. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odmówią szczegóły naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar