Rejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najczęściej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Swoją popularność zawdzięczają licznym korzyściom jakie płyną z ich prowadzenia.

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością może odbyć się tradycyjnie lub bez udziału notariusza przez Internet. Rejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które chcą w jak najszybszym czasie zacząć prowadzenie własnej firmy. Założenie spółki odbywa się na platformie internetowej, spółka zostaje zarejestrowana po upływie maksymalnie 24 godzin po złożeniu wniosku.

Rejestracja spółek z o.o. bez aktu notarialnego pozwala znacznie ograniczyć koszty. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, dlatego nie trzeba ponosić wysokich kosztów notarialnych.

Interesuje Państwa założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Oferujemy profesjonalną pomoc podczas całego procesu rejestracji działalności. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe