Rejestracja spółek online

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością możesz zarejestrować przez Internet. Rejestracja spółek online nie wymaga aktu notarialnego, dzięki czemu jest dużo szybsza, a wspólnicy nie ponoszą kosztów notarialnych. Taką spółkę można założyć nawet w 24 godziny.

W celu rejestracji spółki należy założyć konto i wypełnić odpowiedni formularz. Każdy ze wspólników musi posiadać indywidualne konto. Po zatwierdzeniu danych wpisanych do formularza zostanie on przesłany do sądu rejestrowego.

Rejestracja spółek online nie będzie też objęta systemem “jednego okienka”, który polega na składaniu w sądzie jednocześnie dokumentów potrzebnych do uzyskania numeru NIP oraz REGON.

Największymi zaletami rejestracji on-line jest szybszy sposób rejestracji i obniżenie kosztów związanych z rejestracją.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób mających w planach założenie własnej firmy. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego dzięki wykorzystaniu nowej metody. Jedną z wad takiej rejestracji jest możliwość podpisania jedynie standardowej, wygenerowanej przez system umowy, nasza firma oferuje jednak możliwość dostosowania umowy do potrzeb w ramach aktualizacji danych w KRS.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe