Rejestracja sp z o.o. sp k

Ostatnio spółka komandytowa z udziałem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się zainteresowaniem wśród biznesmenów. Komplementariuszem jest w niej spółka z o.o., a komandytariuszem najczęściej jej wspólnik lub inna osoba fizyczna. Połączenie obu tych spółek umożliwia optymalizację podatkową.
Niestety, aby zarejestrować spółkę trzeba liczyć się z podwójnym kosztem. Bowiem najpierw rejestruje się samą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie spółkę komandytową z jej udziałem. Nie mało także formalności związanych z tym procesem. Kolejki urzędowe, marnowanie czasu i niepotrzebne nerwy- z tym również trzeba się liczyć.
Opisane wyżej minusy Cię przerażają? Nie przejmuj się! Właśnie dla Ciebie powstała oferta rejestracja sp z o.o. sp k. Wybierając ofertę naszej firmy pozbędziesz się komplikacji. Zarejestrujemy spółkę za Ciebie, dając Ci możliwość szybszego startu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, aby ułatwić im wejście na rynek.
Nie przepuść takiej okazji i skorzystaj z usługi rejestracja sp z o.o. sp k. Profesjonalna obsługa Klienta gwarantowana.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar