Rejestracja prostej spółki akcyjnej w Warszawie

Przewiduje się, że zakładanie prostych spółek akcyjnych w Polsce stanie się bardzo popularne, ze względu na nowe i korzystne dla przedsiębiorców rozwiązania w niej zastosowane. Rejestracja prostej spółki akcyjnej w Warszawie będzie mogła odbywać się zarówno zdalnie jak i tradycyjnie.Inicjatorzy prostej spółki akcyjnej przewidzieli bardzo ułatwiony proces rejestracji P.S.A. przez internet, w systemie S24-zbliżony do procesu rejestracji spółki z o.o. Elektroniczna rejestracja prostej spółki akcyjnej w Warszawie będzie możliwa w zaledwie 24h.

Do założenia P.S.A. potrzebny będzie podpis elektroniczny, a także wkłady pieniężne na pokrycie kapitału akcyjnego. Jeśli start-up nie posiada podpisu elektronicznego lub chce pokryć kapitał akcyjny wkładami niepieniężny, ma możliwość tradycyjnej rejestracji spółki.
Tradycyjna rejestracja prostej spółki akcyjnej w Warszawie to załatwienie wszystkich formalności rejestracyjnych w kancelarii notarialnej. Należy sporządzić tam umowę spółki, następnie ją podpisać podpisem osobistym oraz dopełnić formalności związanych z pokryciem kapitału.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar