Rejestracja prostej spółki akcyjnej w 24h

Każdy przedsiębiorca chce jak najbardziej zminimalizować ilość procedur i czynności wiążących się z rejestracją spółki. Możliwa niebawem będzie rejestracja prostej spółki akcyjnej w 24h.

Zakładanie spółek przez Internet istnieje już kilka lat i w ten sposób założyć można np. spółkę z o.o.Korzystnym dla przedsiębiorców rozwiązaniem jest możliwość założenia prostej spółki akcyjnej (która posiada akcje) drogą elektrofoniczną.

Warunkiem jest pokrycie wkładów na kapitał akcyjny w formie pieniężnej oraz posiadanie elektronicznego podpisu kwalifikowanego, który upoważni do poświadczenia tożsamości na wszystkich dokumentach rejestracyjnych prostej spółki akcyjnej.

Rejestracja prostej spółki akcyjnej w 24h odbywa się według wskazówek zamieszczonych w systemie S24, począwszy od zawarcia umowy, poprzez wypełnienie wniosku rejestracyjnego, pokrycie wkładów przez akcjonariuszy, kończąc na uzyskaniu wpisu do rejestru równoważnego z powstanie P.S.A..

Rejestracja prostej spółki akcyjnej oferta

Jeżeli elektroniczna rejestracja spółki będzie sprawiała Ci trudność – służymy pomocą. Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji prostej spółki akcyjnej – w imieniu klienta przygotujemy wnioski i złożymy jest w KRS.
Szybka rejestracja prostej spółki akcyjnej.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe