Przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma działalności posiadająca wiele zalet. Dlatego wybierana jest przez przedsiębiorców najczęściej. Jakie między innymi korzyści nam daje? Wyklucza majątek wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania, posiada osobowość prawną, dzięki czemu zwiększa wiarygodność i banki chętniej udzielają kredytów, może zostać założona przez jednego udziałowca, łatwo w niej pozyskać kapitał- włączając nowego członka.

Niestety, jak każdy inny rodzaj działalności, spółka z o.o. posiada też swoje wady. Zaliczyć możemy do nich kosztowny, długotrwały i wymagający dopełnienia wielu formalności- proces rejestracji. Zniechęca to osoby chcące prowadzić własny biznes do założenia przedsiębiorstwa. Jednak nie taki diabeł straszny! Nasza firma posiada usługę przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o. Dzięki niej nie będzie Cię obchodziło wypełnianie żadnych wniosków i czekanie w kolejkach urzędowych.

Przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o. z naszą firmą może trwać tydzień, góra dwa. Skorzystaj więc z alternatywnego rozwiązania, zaoszczędź swój czas i bądź zadowolony!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe