Przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o. komandytowej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to nowa forma działalności, która zyskuje coraz większą popularność. Komplementariuszem jest w niej spółka z o.o., a komandytariuszem wspólnik tej spółki lub osoba trzecia. Dlaczego przedsiębiorcy decydują się właśnie na taką formę? Gdyż dzięki niej możliwa jest optymalizacja podatkowa. W takim układzie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuje się reprezentacją, zarządzaniem oraz administracją spółki z o.o. komandytowej.

Jeśli chodzi o przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o. komandytowej, nie jest to proste zadanie. Trzeba przecież wcześniej założyć samą spółkę z o.o., a dopiero później spółkę komandytową z udziałem spółki z o.o. Tak więc proces jest długotrwały, trzeba ponieść podwójne koszty, a przy tym dopełnić nie jednej formalności.

Jednak możesz zlecić przeprowadzenie rejestracji spółki z o.o. komandytowej naszej firmie. Chętnie zrobimy to za Ciebie. Zajmujemy się zakładaniem spółek na co dzień. Z nami proces ten przebiega szybko, sprawnie i bez komplikacji. Ty dzięki temu możesz zaoszczędzić czas oraz nerwy. Polecamy!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe