Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Książka przychodów i rozchodów to forma księgowości uproszczonej, w której ujmujemy wpływy do naszej firmy oraz wydatki w niej ponoszone. W jakim celu? Aby móc ustalić wielkość zobowiązania podatkowego wobec Urzędu Skarbowego, z jakiego każda jednostka gospodarcza jest zobowiązana się rozliczyć.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów to kwestia, w której nie masz doświadczenia, a nie chcesz też zatrudniać księgowej w swojej firmie, bo uważasz, że nie jest to potrzebne? Możesz skorzystać więc z oferty naszego biura rachunkowego, które znajduje się w Krakowie. Z chęcią zajmiemy się księgowością w Twojej firmie, gdyż to nasze stałe zadanie. Dodatkowo będziemy służyć poradami w zakresie optymalizacji podatkowej czy finansów przedsiębiorstwa. Profesjonalizm, doświadczenie, umiejętność współpracy, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wysoki poziom świadczenia usług to cechy, jakie nas wyróżniają.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w Twojej jednostce gospodarczej będzie dla nas przyjemnością i będziemy wywiązywać się dobrze z powierzonego nam zadania. Jeśli więc jesteś zainteresowany, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i wybierz fachową obsługę. Polecamy!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe