Proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest czasochłonny. Wymaga to od nas nie tylko sporządzenia umowy w formie aktu notarialnego, ale także rejestracji w KRS, co mówi samo za siebie. Jeżeli spieszy Ci się z rozpoczęciem działalności gospodarczej, to dobrym rozwiązaniem będzie kupno jednej z gotowych spółek oferowanych przez naszą firmę.

Spółka z o.o. posiada jednak wiele zalet, o których koniecznie należałoby wspomnieć. Pozwala ona bowiem na zabezpieczenie majątku, oraz gwarantuje większą wiarygodność, ponieważ dzięki rejestracji w KRS spółka zyskuje osobowość prawną. Problem z długim czasem rejestracji możemy rozwiązać zatrudniając biuro takie jak nasze, które zoptymalizuje czas poświęcony na proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do minimum.

Inną zaletą spółki z o.o.jest łatwość pozyskania kapitału np. przez włączenie nowego członka. Należy również zaznaczyć, że spółka ta posiada niski kapitał zakładowy – jedyne 5 000 zł, a nie jak w przypadku spółki akcyjnej- 100 tysięcy.
Zachęcamy to skorzystania z oferty naszego biura, a proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stanie się błahostką.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe