Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. w 2017

Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. w 2017 może stać się bardziej utrudnione, ponieważ postanowiono zaostrzyć przepisy dotyczące rejestracji spółek w rejestrze VAT. Celem nowelizacji przepisów ma być lepsza weryfikacja podmiotów, które będą składać wnioski o wpis do rejestru oraz obecnych już podatników VAT. Zmiana przepisów spowodowana jest zwiększającą się liczbą występujących oszustw na tle podatkowym.

Wprowadzona ma zostać kaucja rejestracyjna, której wpłata będzie warunkiem rejestracji spółki jako podatnika VAT. Będzie ona dotyczyć przedsiębiorców, wobec których istnieje ryzyko wystąpienia zaległości podatkowych. Ryzyko to będzie stwierdzał naczelnik Urzędu Skarbowego.

Wielu przedsiębiorców chcących zgłosić spółkę jako płatnika VAT będzie mogła spotkać się z odmową urzędu. Warto zdecydować się na jak najszybszą rejestrację spółki. Oferujemy pomoc w założeniu firmy. Pomożemy Państwu przejść przez skomplikowaną procedurę rejestracji, aby mogli Państwo w krótkim czasie rozpocząć prowadzenia firmy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe