Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. 2018

Tytuł czynnego podatnika VAT jest bardzo pożądany przez wielu przedsiębiorców. Aby zostać zarejestrowanym w VAT konieczne jest uzupełnienie formularza VAT-R. Przedsiębiorca musi mieć jednak na uwadze, że pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. 2018 nie jest proste. Podatnik musi liczyć się z możliwością odrzucenia jego prośby o rejestrację lub nałożeniem na niego kaucji rejestracyjnej.

Aby uzyskać tytuł czynnego podatnika VAT najlepszym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki, która wyposażona jest w numer VAT. Rozwiązanie to pozwoli nam za pomocą złożenia jednego podpisu stać się właścicielem jednostki gotowej do prowadzenia działalności już jako podatnik VAT. Kupno spółki trwa zaledwie jedną dobę. Czas ten wiąże się wyłącznie z koniecznością przygotowania przez firmę sprzedającą odpowiedniej dokumentacji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki z o.o. z VAT-em, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią ofertę naszego przedsiębiorstwa w tym zakresie.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe