Pośrednictwo w zakupie spółki

Jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej jest zakup gotowej, czystej firmy. Pozwala on rozpocząć pracę nad budową swojego przedsiębiorstwa już w ciągu 1-2 dni od momentu podpisania umowy transakcji, pomijając proces rejestracji.

Pomocne okazują się biura oferujące pośrednictwo w zakupie spółki, których w ostatnim czasie ze względu na ogromne zainteresowanie podobnymi usługami, powstaje coraz więcej.
Zatrudniani w nich eksperci na podstawie krótkiej rozmowy z klientem są w stanie, w sposób dokładny, określić jego oczekiwania by następnie na ich podstawie móc przedstawić mu oferty dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Przeprowadzają oni cały proces zakupu w imieniu klienta pozostawiając na nim, w zasadzie tylko obowiązek podpisania umowy. Zajmują się również aktualizowaniem danych w Krajowym Rejestrze Sądowym co dla przedsiębiorcy stanowi zazwyczaj nie lada wyzwanie.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w ofercie posiada pośrednictwo w zakupie spółki zapraszam do kontaktowania się z nami.