Pośrednictwo w zakupie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Pośrednictwo w zakupie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę. Zajmujemy się udzielaniem profesjonalnego wsparcia przedsiębiorcom, którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności, bądź potrzebują wsparcia związanego z obsługą działalności już prosperującej. Jest to usługa popularna, z której korzysta coraz większa liczba businessmanów.

Dlaczego spółka z o.o.?

Jest to forma prawna wiążąca się z wieloma korzyściami. Jej najbardziej pozytywnym aspektem jest, jak sama nazwa wskazuje, brak ryzyka konieczności odpowiadania za zobowiązania firmy własnym majątkiem. Ponadto posiada ona niski kapitał zakładowy a jej rejestracja jest stosunkowo tania.
Dlaczego zakup?
Proces rejestracji jest czasochłonny i żmudny. Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na pośrednictwo w zakupie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jego obowiązki zostaną zredukowane do minimum. Firma, z którą podejmie współpracę znajdzie dla niego odpowiedni podmiot, zajmie się sporządzaniem dokumentacji i przeprowadzi całą transakcję.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe