Porady prawne przy sprzedaży spółki z o.o.

Istnieje wiele przyczyn z powodu, których przedsiębiorcy decydują się na zakończenie prowadzenia działalności gospodarczej. Podejmując taką decyzję mają oni do wyboru dwa rozwiązania, jednym z nich jest wszczęcie postępowania likwidacyjnego, drugim poszukiwanie osoby chętniej do odkupienia firmy.

Druga z wymienionych przeze mnie opcji wymaga znajomości przepisów prawa czy orientacji na rynku obrotu, chyba, że skorzystamy z usługi, jaką są porady prawne przy sprzedaży spółki z o.o. Eksperci pomagają przedsiębiorcom na każdym etapie dokonywania transakcji, zaczynając od poszukiwania potencjalnych kupców, poprzez stworzenie dokumentacji niezbędnej do jej prawidłowego przeprowadzenia, aż do podpisanie umowy sprzedaży. Businessman zyskuje pewność, że wszystko zostaje przeprowadzane zgonie z obowiązującymi standardami i w przyszłości nie będzie miał on problemów w związku ze zbytą firmą. Porady prawne przy sprzedaży spółki z o.o. pozwalają także wynegocjować bardziej korzystną i satysfakcjonującą dla przedsiębiorcy cenę.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w swojej ofercie posiada wspomnianą wyżej usługę, zapraszam do kontaktowania się z nami i zadawania pytań, nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe