Pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności

Statystyki wskazują na to, iż od dłuższego czasu jednoosobowa działalność gospodarcza jest jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia własnej działalności. Główną jej cechą jest to, iż proces rejestracji jest łatwy i szybki sposób jej założenia, a następnie prowadzenia. Wniosek o założenie takowej działalności należy złożyć do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Wniosek można złożyć zarówno w formie papierowej w Urzędzie Miasta, jak również w formie elektronicznej za pomocą Internetu. W przypadku tego pierwszego sposoby, przedsiębiorca nie musi odwiedzać wszystkich możliwych urzędów, gdyż obowiązuje zasada jednego okienka, która umożliwia uzyskanie niezbędnych numerów podczas składania wniosku o rejestrację działalności jednoosobowej w CEIDG.

Planując założenie działalności jednoosobowej należy dokładnie zastanowić się nad wyborem formy opodatkowania działalności, jak również numerów PKD, które będą odpowiadać profilowi zakładanej działalności. Natomiast zaraz po zarejestrowaniu spółki, należy zająć się kwestiami takimi, jak np. założenie konta bankowego, wyrobienie pieczątki itp..

Oferta naszej firmy od wielu lat zawiera właśnie pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności, dlatego mogą być Państwo spokojni o sprawność i bezpieczeństwo całej procedury. Nasi eksperci zajmują się sporządzeniem całej dokumentacji, wypełnieniem wniosków, doborem odpowiedniej formy opodatkowania, a także dopasowaniem kodów PKD.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe