Pomoc w uzyskaniu zaświadczenia o niezaleganiu

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy prowadzącego działalność pozarolniczą jest regularne opłacanie podatków oraz składek do ZUS. Zaświadczenie o niezaleganiu w płatnościach może okazać się bardzo przydatne.

Przede wszystkim, taki dokument może przydać się w momencie, gdy przedsiębiorca stara się o pozyskanie środków zewnętrznych na rozwój swojej działalności. Mowa tutaj o kredytach w bankach oraz innych instytucjach, ponieważ wydanie środków pieniężnych przedsiębiorcy z zadłużeniami jest niestety niemożliwe.

Nasza firma oferuje pomoc w uzyskaniu zaświadczenia o niezaleganiu z dowolnego urzędu na terenie Krakowa i Warszawy dla tych, którzy przebywają za granicą lub z innych przyczyn nie mogą zjawić się w urzędzie.

Oprócz listownej i osobistej formy składania wniosków możliwe jest również złożenie wniosku przez Internet. Potrzebne jest do tego posiadanie Profilu Zaufanego lub e-dowodu osobistego, by móc poświadczyć swoją tożsamość.

W urzędzie również można liczyć na pomoc w uzyskaniu zaświadczenia o niezaleganiu. Gotowy dokument powinien być możliwy do odbioru w przeciągu 7 dni od daty złożenia wniosku.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe