Pomoc przy sprzedaży spółki z o.o.

Nie chcesz już prowadzić swojej spółki? Chciałbyś ją sprzedać, tylko nie wiesz jak to zrobić? Sądzisz, że przydałaby Ci się pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. ? Dobrze trafiłeś, my pomożemy Ci ze wszystkim.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie spółek. Nie jesteśmy firmą, która skupuje spółki, lecz tylko pośrednikami. Dobrze znamy rynek obrotu spółkami, wiemy gdzie i jak szukać potencjalnych kupców. Nasz doświadczony zespół pomógł już wielu przedsiębiorcom, na pewno pomoże i Tobie.

Nasza pomoc przy sprzedaży spółki z o.o. , jako pośredników będzie polegała na kilku czynnościach. Pierwszą z nich będzie zaznajomienie się z potrzebnymi dokumentami oraz ustalenie ceny sprzedaży, za jaką zaoferujemy spółkę na rynku. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie w najbardziej trafny i atrakcyjny sposób spółki kupcom oraz znalezienie, nowego właściciela dla niej. Na sam koniec, gdy znajdziemy kupca sporządzimy wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzimy całą procedurę związaną ze sprzedażą spółki.
Te wszystkie zadania staramy się wykonać w bardzo krótkim czasie, ale rzetelnie i z należytą starannością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Poprzez kontakt telefoniczny lub drogą mailową nasz konsultant przedstawi ofertę, omówi wszystkie szczegóły i odpowie na wszelkie pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe