Pomoc obcokrajowcom w zalożeniu spółki

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to proces nie łatwy. Nie każdy potrafi przez niego przejść, szczególnie jeśli chodzi o obcokrajowców. Mimo tego, że nie ma dla nich żadnych utrudnień i mogą zakładać w Polsce swoje firmy na takiej samej zasadzie jak Polacy, to jest im po prostu trudniej z uwagi chociażby na barierę językową oraz nieznajomość obowiązujących w naszym kraju procedur. Dlatego właśnie nasza firma oferuje pomoc obcokrajowcom w założeniu spółki.

Jedną z naszych usług jest właśnie zakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców. Możemy pomóc Ci w całym procesie. Wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty i wnioski i załatwimy wszystkie niezbędne sprawy w urzędach. Dzięki nam niczym nie będziesz musiał się przejmować. Dodatkowo udzielimy Ci niezbędnych porad i wskazówek, które ułatwią Ci prowadzenie firmy. Wszystko załatwimy bardzo szybko i sprawnie.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to skontaktuj się z nami, a będziesz miał możliwość prowadzenia własnej firmy w Polsce. Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar