Pomoc aktualizacja wpisów KRS

Wielu przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważna jest aktualizacja wpisów KRS. Z tego też powodu zapominają o tym, że jeżeli po rejestracji firmy zmieniło się coś w zarządzie spółki, zmienił się adres, zmienił się skład itp., to trzeba to zgłosić do Krajowego Rejestru Sądowego.

Dlaczego aktualizacja wpisów KRS jest tak ważna? Jednym z powodów jest fakt, że jeżeli zmienił się np. adres, to niezaktualizowanie tych informacji może przyczynić się do tego, że korespondencja do naszej firmy nie dotrze na czas lub w ogóle. Z kolei jeżeli nastąpiły zmiany w zarządzie, to aktualizacja wpisów KRS jest o tyle ważna, iż nie dopełnienie tego obowiązku może spowodować nieważne umowy, kontrakty, transakcje.

Aktualizacja wpisów KRS w terminie uchroni od kłopotów w przyszłości, które mogą znacznie zaszkodzić firmie. Warto więc poświęcić troszkę czasu na sprawy formalne i załatwić wszystkie sprawy z jeden dzień, a nie ryzykować funkcjonowania firmy. Jeżeli jednak nie wygospodarujesz ani chwili wolnej na załatwianie spraw w KRS, to skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią pomogą Ci zaktualizować dane Twojej firmy w KRS.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar