Podpisywanie dokumentów w aplikacji

Podpis elektroniczny to cyfryzacja naszego życia. Do niego należy cała przyszłość dokumentów i kontaktów. Jest to bardzo bezpieczna forma prowadzenia dokumentacji.
Podpisywanie dokumentów w aplikacji to także ograniczenie zużycia papieru, co znacznie wpłynie na środowisko. E-podpis jest niemożliwy do podrobienia! Ponadto mamy pewność, że już podpisany dokument nie może ulec żadnej zmianie. A jeżeli tak się stanie, zmiana na od razu zostaje wykryta. E-podpis jest w stanie także szyfrować wiadomości (odczyt jest możliwy wyłącznie dla adresata). Taki podpis jest przyporządkowany do jednej osoby, zawiera pewne jej dane. Ma on dokładnie taką samą moc prawną, jak ten, który jest pisany własnoręcznie.

Teraz, dzięki aplikacji mobilnej SimplySign mogą Państwo podpisywać dokumenty tak prosto jak nigdy. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i od tego momentu, niezależnie od miejsca pobytu, mogą Państwo szybko i bezpiecznie podpisać dokumenty.

Podpisywanie dokumentów w aplikacji gwarantuje:
– kompatybilność z systemami Windows, macOS, iOS i Android,
– dodatkowe zabezpieczenie, dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu klienta,
– podpisywanie do 15 dokumentów na sekundę,
– łatwą integrację z systemem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bezpieczeństwem i wygodą używania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. zachęcamy do kontaktu! Świadczymy kompleksową usługę w zakresie podpisów elektronicznych, możemy zaoferować Państwu:
– zakup i aktywację zestawu,
– aktywację aplikacji mobilnej,
– odnowienie e-podpisu,
– potwierdzenie tożsamości.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe