Podpisywanie dokumentów aplikacją mobilną

Znacznej ilości osób kwalifikowany podpis elektroniczny może kojarzyć się z koniecznością posiadania wielu elementów, aby móc z niego korzystać. Jednak nic bardziej mylnego! Teraz, aby skorzystać z elektronicznego podpisu wystarczy telefon, tablet lub komputer z systemem operacyjnym Windows, macOS, AndroidOS lub iOS.

Podpisywanie dokumentów aplikacją mobilną jest jeszcze prostsze. Podpis na dokumentach zatwierdzany jest specjalnie wygenerowanym kodem. Tym sposobem aplikacja pozwala na podpisanie nawet do 15 dokumentów na sekundę.

Dodatkowo aplikacja mobilna do kwalifikowanego podpisu elektronicznego dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu klienta daje dodatkowe zabezpieczenie. Mamy zatem pewność, że nasze dokumenty są bezpieczne.

Aplikacja mobilna do e-podpisu to przede wszystkim wygoda. Dzięki niej dokumenty możemy podpisywać z każdego miejsca na świecie i szybko załatwiać wszelkie formalności.

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowa pomoc w aktywacji e-podpisu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar